Lipozomální vitamin"C" - Zdraví

Přejít na obsah

Lipozomální vitamin"C"

LÉČEBNÉ PRODUKTY
Vstřebatelnost vitamínu „C“ klasicky podávaného v podobě pilulek je přibližně 18 %. Vstřebatelnost lipozomálního vitamínu „C“ je výrazně vyšší a udává se, že je až 95 %. Byla prováděna srovnávací studie měřící nárůst plazmatické hladiny vitamínu „C“ v krvi, při použití jednotlivých produktů. Studie prokázala, že žádný dramatický nárůst obsahu v krvi při podání lipozomálního vitamínu nenastal, zvýšil se však obsah tuku.
 
Při výrobě lipozomálního vitamínu „C“ je dosaženo toho, že nano částice vitamínu jsou zapozdřeny do podoby nano kuličky, snadno projdou do buňky a vitamín se uvolní se teprve tehdy až buňka stráví obal.

Základem pro výrobu lipozomálního vitamínu "C" je koloidní disperze zinku, mědi, železa, případně zlata, podle toho jaký prvek je vhodný pro organismus.
Lipozomální vitamin "C" přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů. Aktivuje činnost energetického metabolismu, činnost nervové soustavy a psychické činnosti. Chrání buňky před oxidačním stresem, snižuje míru únavy, vyčerpání, navozuje regeneraci a zvyšuje vstřebávání železa.
 
Lipozomální vitamín "C" je vyráběn s přísadami sodíku nebo draslíku nebo vápníku, zapouzdřeno do aloe vera a pravého včelího medu.

Aloe vera Premium obsahuje 100% šťávu z Aloe vera. Podporuje přirozenou obranyschopnost imunitního systému,antioxidant, čištění a detoxikace, eliminuje napětí a únavu.

Doplněny jsou:
Pozitivní informace a plyn HHO - hotový vitamín C s ingrediencemi je stimulován pozitivními informacemi a sycen plynem HHO, který eliminuje v těle volné kyslíkové radikály, způsobující mimo jiné i stárnutí organismu.
 
REGEN CLUB z.s. 2007 - 2023
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah