Správná cesta - Zdraví

Přejít na obsah

Správná cesta

REGENERACE TĚLA
 VAŠE ZDRAVÍ FYZICKÉ, ALE I PSYCHICKÉ JE VE VAŠICH RUKOU

Chůze po špatné cestě zdecimuje Vaše tělo a nezměníte-li stav, návrat na správnou cestu bude s přibývajícím časem stále méně pravděpodobný. Pokud máte pocit, že Vaše tělesná schránka potřebuje totální regeneraci, pomůžeme Vám najít správný směr vedoucí na správnou cestu.
 
Účinky přípravků na tělesný stav, které Vám nabídneme, byly testovány na "Kvantovém analyzátoru" a bez výjimky vykazovaly pozitivní výsledky na lidský organismus. Po zkušenostech bylo vysledován postup jak se zbavit neduhů a Vaše zdecimované tělo uvést na podstatně lepší úroveň.
 
1. Křemelina /není v naší nabídce/ - vyčistí mimo jiné dokonale Vaše trávící ústrojí. Dávkování - polévkovou lžíci promíchat v libovolném nápoji ráno na lačno a druhou dávku před spaním. Nereaguje s žádnými léky, přesto však léky použijte asi hodinu po užití křemeliny. Při dodržení dávkování Vám křemelina vydrží asi 1 měsíc.
 
2. Koloidní stříbro - zbaví organismus virů, bakterií a plísní. Dávkování 2cl ráno a 2cl večer. Nereaguje s žádnými léky, přesto však léky použijte asi hodinu po užití koloidu. Při dodržení dávkování Vám koloidní stříbro vydrží asi 14 dnů.
 
3. Kolidní zinek - mimo jiné, posiluje obranyschopnost těla a chrání buňky před oxidačním stresem. Nereaguje s žádnými léky, přesto však léky použijte asi hodinu po užití koloidu. Při dodržení dávkování Vám koloidní zinek vydrží asi 14 dnů.
 
4. Lipozomální vitamin "C" s přísadami v přesně daném poměru. Jedná se o roztok zpracovaný ultrazvukovou technologií a základem je koloidní zinek. Vstřebatelnost do organismu je podstatně větší než u klasicky vyrobených přípravků. Nová receptura obsahuje 25g vitamínu "C", hydrogenuhličitan sodný /jedlá soda/ nebo hydrogenuhličitan draselný /potravinářská draselná soda/, v případě využití vápníku je použit askorbát vápenatý. Další přísady jsou, aloe vera a pravý včelí med. Roztok eliminuje řadu tělesných neduhů a dodává energii a vitalitu.
Nereaguje s žádnými léky, přesto však léky použijte asi hodinu po užití lipozomálu. Při dodržení dávkování Vám lipozomální vitamín "C" vydrží asi 14 dnů.

5. Lipozomální hořčík "Mg" Zvýšení množství hořčíku v organismu eliminuje opakované svalové křeče a řadu jiných typů bolestí. Lázeň v hořčíku  přispívá k dosažení hlubokého a klidného spánku v noci, k efektivnímu  odpočinku, postačí vám spát kratší dobu. Je běžné, že  kdo systematicky zvyšuje množství hořčíku v těle z nějakého konkrétního důvodu zjistí, že navýšení hořčíku se projevilo i v ostatních oblastech. Lidé jsou méně podráždění, mají méně bolestí a jejich energetická hladina se výrazně zvýší.
Hořčík ve farmaceutické lipozomální kvalitě dokáže vyřešit řadu problémů:
Chronický únavový syndrom, deprese, epilepsie, diabetes mellitus, parkinsonova nemoc, arytmie, migrény, oběhové poruchy, mrtvice, srdeční infarkt, arterioskleroza, bolesti hlavy, svalové křeče, bolesti břicha, osteoporóza, astma, tinnitus, preeklampsie, slabost, vysoký krevní tlak, kožní problémy jako je ekzém, akné, lupenka.

REGEN CLUB z.s. 2007 - 2023
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah