obchod

Přejít na obsah
U starších verzí systému nemusí E-Shop korektně fungovat, pro objednávku můžete použít e-mail: reg@regenclub.cz

NAŠE VIZE:
Našim cílem je zaměření na postupy vedoucí ke změně životního stylu, směrem k větší odpovědnosti za své chování, k minimalizaci zdravotních a sociálních poškození a nastolení lepší varianty budoucího života.
Chceme navazovat kontakty a předat informace o nabídce pomoci, snižovat zdravotní a sociální rizika, motivovat ke změně chování.
Prostředky které nabízíme jsou zpravidla nestandardní a v podstatě klasickou fyzikou nezdůvodnitelné, přesto však funkční a prospěšné tělu i duši.
Jsme nezisková organizace a našim základním motem nemohou být peníze, ale prospěšná činnost, která může pomoci širokému spektru lidské populace.
Tento E-Shop nám umožňuje získávat prostředky na provoz a zkoumání dalších variant jak posunout myšlení k cílům, které umožňují kvalitnější a spokojenější život.
Zakoupením některého produktu z E-Shopu pomůžete nejen sobě, ale nepřímo mnoha dalším tím, že nám umožníte pokračovat v získávání nových poznatků z oblasti podvědomého chování, s možností využití v reálném životě.
Na základě legislativy EU musíme uvést, že přípravky nejsou schváleny jako léčebé prostředky a nenahrazují léky ani oficiální léčebné postupy.
Návrat na obsah